Karnisze sufitowe, szynowe 
         i inne...

Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezwykle bogatą i zróżnicowaną ofertę produktów, które dostępne są w wielu interesujących kształtach, kolorach i wymiarach.

W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdą Państwo:


Poradnik
  • ☼rozwiązania drążkowe i szynowe
  • ☼produkty z mocowaniem do ścian i sufitów
  • modele z żabkami i agrafkami

Optymalne rozwiązanie dla każdego

Efektowna oraz funkcjonalna dekoracja okna często przysparza problemu. Wybór najbardziej optymalnego rozwiązania zależy od wielu czynników. Na szczęście posiadamy karnisze w wielu ciekawych modelach, w tym: metalowe, drewniane, pojedyncze, podwójne, sufitowe, szynowe, itp. Pragnąc ułatwić zakupy naszym Klientom, wspólnie z projektantami i montażystami przygotowaliśmy niniejszy poradnik. Zawiera najważniejsze wskazówki, które stanowią wynik naszego ponad 14-letniego doświadczenia.

Poradnik został przygotowany tak, aby po każdej z jego siedmiu części wyeliminować kolejne grupy karniszy – nie do końca spełniających Wasze potrzeby. Dzięki takiej konstrukcji już po kilku krokach dobiorą Państwo produkt idealnie spełniający oczekiwania.

 

Karnisze metalowe

Praktyczne i efektowne karnisze metalowe, zarówno podwójne, jak i pojedyncze, pozwalają na stworzenie ciekawej dekoracji okiennej. Jednocześnie stanowią ważny element funkcjonalnego systemu zaciemnienia wnętrza.

Karnisze sufitowe

Nasze produkty odznaczają się prostym systemem montażu oraz nietuzinkowym wyglądem. Umożliwiają stworzenie niebanalnej dekoracji na całej wysokości okna. Świetnie nadają się do każdego typu wnętrza o dowolnej stylistyce.

Karnisze szynowe

Praktyczne karnisze szynowe zapewniają prostą i płynną regulację zaciemnienia okna. Jednocześnie, dzięki ciekawym rozwiązaniom konstrukcyjnym i wysokiej jakości materiałom tworzą efektowną ozdobę wnętrza.


Strona głównaStrona główna